Гендиректора корпорації підозрюють у шахрайстві на 1,5 мільйони

Як повідомляє прокуратура Сумської області, сьогодні, 17 лютого, генеральному директорові корпорації C. повідомлено про підозру у вчиненні шахрайства в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 та 4 ст. 190 КК України).
Встановлено, що вказаний керівник на початку 2012 року уклав договір із директором учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих на проведення реконструкції належної їм аварійної будівлі по вул. Кузнечна, 8, натомість частина приміщення повинна була перейти у власність С.
Далі, застосовуючи обман та зловживаючи довірою своїх знайомих та випадково знайдених осіб, підозрюваний пропонував їм придбати нежитлові приміщення або квартири в самому центрі Сум за вказаною адресою. При цьому деякі приміщення С. продавав декілька разів. Від потерпілих, які погодилися придбати бажані квадратні метри, гендиректор отримав понад 1,5 млн грн. Аби створити видимість ведення будівництва, С. проводив незначні початкові будівельні роботи, вартість яких була значно менша від отриманої суми. У подальшому будівництво об’єкта було зупинено, з пояснень підозрюваного, через брак коштів.
Досудове розслідування триває, з’ясовується точна кількість осіб, постраждалих від недобросовісного забудовника, якому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі прокуратура готує клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Поділитися в соціальних мережах: