Глухівчанин отримав 12 років ув’язнення за умисне вбивство

Прес-служба обласної прокуратури повідомляє про винесення вироку 63-річному жителю Глухова, який торік убив свого товариша.

Як встановило досудове розслідування, 30 квітня 2015 року, близько 12.30 години, глухівчанин К. прийшов до свого знайомого С., який дозволяв йому певний час проживати в своєму будинку, пересвідчитись у цілісності речей, які К. залишив на зберігання С. Чоловіки вирішили відсвяткувати зустріч застіллям. Згодом, зі слів обвинуваченого, С. почав погрожувати йому ножем і К., нібито захищаючись, вдарив С. декілька разів дерев’яною палицею по голові. Від отриманих травм чоловік помер на місці. Щоб приховати тіло потерпілого, К. закидав його меблями, а потім ще й дерев’яними дошками, які приніс із подвір’я.

Після аналізу та оцінки зібраних доказів  факт самозахисту не підтвержено, тож К. обґрунтовано обвинувачувався в умисному вбивстві С.

За словами заступника керівника Шосткинської місцевої прокуратури Ольги Ковальової, суд погодився з доводами державного обвинувачення, К. визнано винним в умисному вбивстві й призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах: