Глухівчанина засуджено до 9 років позбавлення волі за вбивство через ревнощі

Похожее изображение

Глухівським відділом Шосткинської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення стосовно 31-річного місцевого жителя, який позбавив життя свого знайомого.

Як повідомив начальник Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури Юрій Герасименко, за вироком суду його засуджено до 9 років позбавлення волі.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що 9 вересня 2016 року обвинувачений у себе вдома випивав разом зі своїм знайомим. Згодом цивільна дружина поскаржилась на те, що за його відсутності чоловік до неї «чіплявся». Це обурило обвинуваченого, він спочатку вдарив товариша по голові цеглиною, а потім наніс йому ще декілька ударів алюмінієвою палицею. Коли той втратив свідомість – витяг з будинку, помістив до свого автомобіля, вивіз за місто та викинув. Почувши, що товариш живий, штрикнув його ще декілька разів кухонним ножем.

Обвинувачений повністю визнав свою вину, розкаявся та співпрацював зі слідством. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Джерело: sumy.gp.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: