Конотопчанин вбив пенсіонера через політику

1

Прокуратура повідомила про підозру 39-річного жителя Конотопа, який допоміг своєму товаришу приховати вбивство.

Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 396 (приховування особливо тяжкого злочину) КК України. Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Подія сталась 15 грудня. Близько 20.00 до підозрюваного зателефонував товариш, який попросив терміново приїхати до нього додому. Відгукнувшись на запрошення, чоловік прибув до свого друга, який показав йому труп 61-річного конотопчанина з явними ознаками насильницької смерті. Як розповів товариш, напередодні він разом зі своїм приятелем розпивали спиртні напої. Під час застілля через різні політичні погляди між ними виникла сварка, яка переросла в бійку, під час якої він декілька разів кулаком ударив потерпілого. Від отриманих травм чоловік помер на місці.

Відтак, щоб уникнути кримінального покарання за скоєне, товариш попросив підозрюваного допомогти приховати труп. Усвідомлюючи, що це кримінально-каране діяння, конотопчанин все ж погодився. Вони разом винесли бездиханне тіло до автівки, що була підігнана до подвір’я будинку. Потім вбивця вивіз труп до лісопосадки поблизу с. Сахни, Конотопського району, де закопав його.

Наступного дня втвця виїхав за межі України. У передбачений законом спосіб йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Наразі готуються відповідні процесуальні документи для оголошення його в розшук. За скоєне підозрюваному загрожує до 3 років позбавлення волі, у свою чергу винний може провести за ґратами 15 років.

Поділитися в соціальних мережах: