Кредитний аферист “розвів” мешканку Сумщини на 26 тисяч гривень

Цього разу жертвою зловмисника стала 27-річна жителька Глухівського району. Шахрай використав схему «Ваша сім-карта заблокована» та упродовж січня-лютого оформив на її ім’я кредитів більш ніж 26 000 грн.

Зі слів заявниці, у січні їй на мобільний зателефонував чоловік, назвався оператором мобільного зв’язку і повідомив, що її номер буде заблоковано. Для розблокування попросив назвати телефонні номери трьох останніх співрозмовників, що жінка й зробила. Через деякий час  на її телефон прийшло повідомлення про оформлення кредитів у двох товариствах  на суму 8000 гривень, а в лютому надійшли повідомлення  з онлайнбанків про погодження кредитів більш ніж на 18 000 гривень. Сама ж жінка стверджує, що ніяких позик не брала.

Працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України . Вживаються заходи щодо розшуку шахрая.

Правоохоронці застерігають громадян в жодному разі не довіряти невідомим телефонним співрозмовникам, ким би вони не називались; бути уважними та обачними, перевіряти отриману інформацію через «гарячі лінії» відповідних мобільних операторів. У разі будь-яких сумнівів класти слухавку та звертатись на лінію «102».

Поділитися в соціальних мережах: