Кримінальне провадження через знайдений телефон

У Шостці 36-річний чоловік знайшов на вулиці мобільний телефон, загублений підлітком. Замість того, щоб повернути його хлопцеві, який разом з товаришами  неподалік шукав загублену річ, він забрав знахідку з собою, щоб потім продати.

Як повідомляє Головне управління Нацполіціі в Сумській області, до поліції за допомогою звернулася місцева мешканка. Жінка розповіла, що її неповнолітній син, повертаючись додому, загубив на вулиці свій мобільний.

«У ході перевірки поліцейські встановили, що телефон знайшов раніше судимий 36-річний житель Шостки, — розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткінського відділу поліції. — І хоча останній заперечував свою причетність до знайденого телефону, камера відеоспостереження чітко зафіксувала його дії і той факт, що саме в цей момент підлітки поруч з ним шукали загублену річ.»

Під тиском неспростовних доказів чоловік зізнався і розповів, що знайдений мобільний продав, а гроші витратив на власні потреби.

І, хоча сьогодні гаджет вже повернуто юному власникові, в поліції за даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін.

Поділитися в соціальних мережах: