Махінації у лісовій галузі викрили на Сумщині (+ФОТО)

3

Співробітники Управління захисту економіки в Сумській області та слідчого підрозділу провели санкціоновані обшуки у державних лісгоспах та мисливських підприємствах.

Службові особи профільного обласного управління вносили фіктивні відомості до документів та допомагали комерційним структурам купувати якісну деревину за заниженими цінами, повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Зокрема, фіктивні відомості вносились до сертифікатів про походження лісодеревини, до дозвільних документів на проведення порубок головного користування.

Крім того, посадовці обласного управління змусили підконтрольні їм підприємства закупити державну символіку за завищеними цінами у визначеного ними товариства.

За попередніми даними сума завданих збитків становить понад один мільйон гривень.

У межах кримінального провадження, відкрито за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України поліцейські провели санкціоновані обшуки на територіях лісгоспів та мисливських підприємств.

Правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, яка підтверджує незаконну діяльність працівників обласного відомства.

1

5

2

Поділитися в соціальних мережах: