Марихуану та опій вилучили правоохоронці у мешканців області

З початку нинішнього року поліція Сумської області розкрила 168 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Лише за минулі вихідні правоохоронці регіону виявили десять таких фактів і вилучили з обігу марихуану та опій. У селі Сахни Конотопського району в ході санкціонованого обшуку в домоволодінні 50-річного місцевого жителя працівники поліції виявили і вилучили 30 півлітрових пластикових пляшок, кожна з яких частково заповнена рідиною бурого кольору з характерним запахом розчинника, п’ять шприців, скляний та металевий посуд із залишками наркотичних речовин. Вилучене направили на експертне дослідження.

По вулиці Римського-Корсакова в обласному центрі працівники поліції зупинили 32-річного чоловіка, у якого під час поверхневої перевірки було виявлено та вилучено 10 грамів марихуани та пристрій для її вживання. А на вулиці Кузнєчній у 23-річного жителя Сум поліцейські виявили і вилучили шість грамів канабісу. Ще два пристрої для паління марихуани та п’ять грамів «травки» правоохоронці вилучили у 31-річного сумчанина на вулиці Супруна. Десять і тридцять грамів марихуани відповідно поліція виявила та вилучила у 35-річного жителя Лебедина та 49-річного мешканця Краснопільщини. А в Середина-Буді 15 грамів сушеної коноплі працівники поліції виявили у 31-річного мешканця села Ромашкове.

За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту зловмисникам, згідно з ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України, може загрожувати обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах: