Мешканець Шостки викрав у пенсіонера 130 кілограмів металу

Близько 130 кілограмів металу викрав з гаражу пенсіонера 31-річний мешканець Шостки. Проте під час транспортування «трофею» до металоприймального пункту, зловмисника зустрів власник гаражу, який і викликав на допомогу поліцейських.

На лінію «102» зателефонував 68-річний мешканець Шостки, який розповів, що невідомий чоловік намагається викрасти метал з його гаражу.

За вказаною адресою виїхали правоохоронці, де й затримали 31–річного підозрюваного. Поліцейським чоловік пояснив, що ніде не працював й на життя заробляв збиранням металу. За його словами, обкрадати зухвало пенсіонера він не збирався. Говорить, що помітив  в одному з автокооперативіміста пошкоджений гараж без воріт, звідки витяг остачу металевих конструкцій: раму для воріт та раму для оглядової ями, які, передбачав, власнику не потрібні. А також не розрахував, що дорогою зустріне власника викраденого, який і викликав поліцейських.

Наразі у відношенні підозрюваного відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України. За крадіжку йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Джерело: su.npu.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: