На кордоні Сумщини затримали ГАЗель з товарами невідомого походження

14

Прикордонники запобігли незаконному переміщенню через кордон товарів невідомого походження.

Про це повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

У ході реалізації завчасно отриманої оперативниками прикордонного відомства інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд неподалік від держкордону, в районі н.п. Високе, зупинив автомобіль «ГАЗель» української реєстрації.

Керував автомобілем наш співвітчизник, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу, а також документів на транспортний засіб. В автомобілі правоохоронці виявили вантаж мішків з сухою сумішшю, попередньо лікарських засобів, та пластикові бочки з рідиною невідомого походження.

15

Документів на виявлений товар чоловік також не мав.

Охоронці кордону в ході відпрацювання зворотного сліду, безпосередньо на лінії кордону, виявили ознаки перевантаження товару через кордон з території Росії на територію України.

Наразі автомобіль, номери якого були від іншого авто, разом з вантажем доставлені до прикордонного підрозділу, які встановленим порядком будуть передані працівникам фіскальної служби. Походження товару встановить відповідна експертиза. На водія, особу якого встановлено, складені адміністративні матеріали. Прикордонники здійснюють перевірочні заходи.

Поділитися в соціальних мережах: