На Курському «накрили» зал ігрових автоматів

Слідчо-оперативною групою Сумського відділу поліції було встановлено, що в приміщенні на проспекті Курському, яке діяло під вивіскою комп’ютерного клубу, функціонує гральний зал. Про це повідомляє сектор комунікації Нацполіції області.

Оглянувши заклад, працівники поліції вилучили комп’ютерну техніку – системні блоки і монітори, за допомогою яких охочі й могли зробити ставки. Також забрали й документацію.

«За даним фактом слідчими Сумського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України, — коментує в.о. начальника Сумського відділу поліції ОлегЦуріков. — Зайняття гральним бізнесом — карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом, — караються штрафом від сорока тисяч до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання».

На даний час призначені комп‘ютерно-технічні експертизи. Проводяться слідчі дії з метою встановлення організаторів підпільного залу ігрових автоматів.

1409838542_1403111661_igrovye-avtomaty

Поділитися в соціальних мережах: