На Лебединщині викрили браконьєра

34

На території одного з лісогосподарств Лебединського району 23-річний чоловік займався незаконним полюванням. Останнього викрив місцевий дільничний офіцер поліції, який в будинку зловмисника виявив тушу вбитої дикої кози та знаряддя для полювання.

Інформація, про те що один із мешканців с.Ворожба займається незаконним полюванням надійшла до Лебединського відділення поліції. Це вирішив перевірити дільничний, який викрив 23-річного чоловіка, що власноруч виготовляє петлі та встановлює їх в лісосмузі поблизу села.

«Зловмисника виявили за розбиранням туші дикої кози, — коментує Віталій Ткаченко, т.в.о. начальника Лебединського відділення поліції. – В його будинку правоохоронець знайшов зняту шкіру вбитої тварини і готові до використання петлі для полювання, після чого показав місця їх розташування в лісосмузі».

35

36

Окрім того, що такий спосіб полювання є незаконним, говорять у поліції, він є доволі жорстоким. Браконьєри встановлюють петлі, які періодично перевіряють. А тому тварини, що потрапили у пастку, зазвичай гинуть від голоду.

Сума збитку, завдана державі зловмисником, сьогодні встановлюється. У відношенні нього слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 КК України (незаконне полювання). Йому загрожує покарання у вигляді сплати штрафу до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах: