На порушників кордону в «Шегині» склали вже 69 протоколів

62

На 69 осіб, які незаконно перетнули державний кордон разом з Міхеїлом Саакашвілі, склали протоколи про адміністративні порушення.

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян, передає Укрінформ.

«На сьогодні є протоколи на 69 осіб. Це ті, хто ідентифікований», — сказав Слободян.

Він також зауважив, що 14 учасників подій вже повернулися до пункту пропуску «Шегині», де підписали відповідні протоколи.

Крім того, вже двох учасників «прориву» арештували.

Як повідомляє ГУНП в Львівській області, 13 вересня районний суд Львова заарештував з правом внесення застави в розмірі 32 тис. грн. 35-річного жителя Волинської області. Того ж дня заарештовано і 39-річного жителя Івано-Франківської області на 60 діб без права внесення залогу. Чоловіковам повідомили про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених 3 статтями Кримінального кодексу.

Нагадаємо, 10 вересня позбавлений українського громадянства екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі прибув в Україну, фактично здійснивши разом з кількома народними депутатами прорив держкордону у пункті пропуску «Шегині». Загалом у неділю близько 60 осіб незаконно перетнули кордон. Внаслідок порушення громадського порядку на державному кордоні постраждали 10 прикордонників та 13 працівників поліції.

Поділитися в соціальних мережах: