На Сумщині чоловік обікрав свого нетверезого товариша

Картинки по запросу наручники

За підозрою у скоєнні крадіжки працівники поліції Конотопа затримали раніше судимого 50-річного жителя району. Чоловік, після спільного застілля з товаришем, вирішив його обікрасти. Здобиччю зловмисника стали півтори тисячі гривень, які можуть йому коштувати чергового терміну позбавлення волі.

До чергової частини відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся 58-річний мешканець Конотопського району. Заявник розповів, що з його будинку зникли гроші.

Працівники поліції, поспілкувавшись із заявником, встановили, що напередодні у чоловіка гостював його товариш, на якого і впала підозра. Це був 50-річний односельчанин потерпілого, який ніде не працював і вже неодноразово відбував покарання за скоєння крадіжок та злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. У скоєному чоловік зізнався. Говорить, що крадіжку не планував, а лише скористався влучним моментом. Розповів, що спочатку вони разом розпивали алкогольні напої, а коли той задрімав, понишпоривши кімнатами будинку, знайшов у шафі гроші в сумі 1 500 гривень та пішов геть. Свою «знахідку» того ж дня витратив у місцевому магазині, що підтвердила продавчиня сільського магазину.

У відношенні підозрюваного слідчі поліції вже відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), враховуючи повторюваність злочину, покаранням за що може стати п’ятирічне ув’язнення.

Джерело: su.npu.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: