На Сумщині чоловік погрожував обрізом гвинтівки вбити худобу сусіда (+ФОТО)

Під час земельного конфлікту в якості аргументу на свою користь 55-річний чоловік пред’явив своєму сусідові обріз гвинтівки.

Поліцейські Серединобудського відділення поліції отримали інформацію від жителя одного з сіл району, що його 55-річний сусід зберігає в себе вдома обріз гвинтівки. Заявник розповів правоохоронцям, що його односелець погрожував застосувати зброю до його домашньої худоби, яка час від часу заходила на сусідську частину городу.

Правоохоронці виявили в будинку літнього чоловіка обріз гвинтівки системи «Мосіна» та один патрон калібру 7,62мм. Власник незаконної зброї розповів поліцейським, що знайшов обріз в лісі за селом на початку грудня минулого року та вирішив продемонструвати знахідку своєму сусідові, аби той слідкував за своєю худобою, яка постійно заходила на його частину городу.

За цим фактом правоохоронці порушили кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України. Наразі чоловіку загрожує кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років.

Джерело: su.npu.gov.ua

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: