На Сумщині керівник благодійного фонду протиправно реалізував майже 70 автомобілів

21

Сьогодні, 13 жовтня, прокуратура повідомила про підозру директору Благодійного фонду соціального захисту (підтримки) інвалідів Сумської області «Соцінвест».

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Керівник, нехтуючи моральністю благодійної діяльності та зловживаючи своїми повноваженнями, протиправно реалізував 68 транспортних засобів.

Його дії кваліфікували за за ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Прокуратура та співробітники СБУ встановили, що за рішенням комісії щодо розпорядження майном зазначеному фонду безоплатно було надано для використання у благодійних цілях 82 транспортних засоби, які були конфісковані державою та не реалізовані. Відчуження такого майна можливе виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів. При цьому підозрюваний зареєстрував та облікував за благодійним фондом лише 14 транспортних засобів, а решту реалізував як запчастини, не сплативши при цьому обов’язкові платежі до бюджету.

Таким чином, через злочинну діяльність підозрюваного бюджет втратив понад 3 млн. грн., а відповідна категорія осіб — можливість отримати автівки.

Оскільки, підозрюваний уникає спілкування з органом досудового розслідування, то повідомлення про підозру, як того вимагає чинне законодавство, вручене дорослому члену його сім’ї. На даний час вирішується питання про оголошення директора фонду в розшук.

Поділитися в соціальних мережах: