На Сумщині крали гроші з карток, пістолети та вироби з металу

 З початку року на території Сумської області було скоєно 969 крадіжок чужого майна, 646 з яких вже розкриті поліцією.  За минулі вихідні  правоохоронці встановили особи п’ятьох зловмисників, які скоїли крадіжки чужих грошей та речей.

В Охтирському районі працівники поліції встановили особу 22-річного жителя одного з сіл, який, отримавши доступ до чужої  банківської картки, поцупив з неї грошові кошти в сумі 10 600 гривень. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Працівники Лебединського  відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України стосовно 32-річної мешканки райцентру за крадіжки грошей з чужої банківської картки. Вже доведено, що, заволодівши чужою карткою, зловмисниця щонайменше два рази протягом місяця викрала з неї спочатку 1000 гривень, а потім ще близько 600 гривень.

У Білопіллі 59-річний чоловік теж спокусився на чуже, і, заволодівши банківською карткою сторонньої особи, вкрав з рахунку 400 гривень.

А в Сумах 24-річний зловмисник, потрапивши на територію невеликого приватного підприємства, викрав звідти вироби з металу та два будівельних пневматичних пістолети.

Аби убезпечити своє майно від злочинних посягань, працівники поліції радять громадянам більше уваги приділяти його збереженню. Своє житло обладнайте міцними, надійними замками або ж охоронною сигналізацією, та ні в якому разі за присутності сторонніх осіб не залишайте без нагляду свої речі, мобільні телефони, банківські картки тощо.

     

Поділитися в соціальних мережах: