На Сумщині молдаванка намагалась підкупити прикордонників

25

В міжнародному пункті контролю для залізничного сполучення «Конотоп» громадянка Молдови намагалася підкупити вартових кордону.

Про це повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

Під час проходження прикордонного контролю на жінку, яка в’їжджала до України поїздом «Москва-Одеса», спрацювала база даних. Правоохоронці з’ясували, що громадянці Молдови заборонено в’їзд на територію України. В подальшому під час проходження контролю другої лінії прикордонники виявили наявність в наданому паспортному документі 26 підроблених відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України.

З метою сприяння у безперешкодному перетині кордону, громадянка Молдови запропонувала прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 2000 рублів РФ, на що отримала категоричну відмову.

Наразі 37-річну молдованку повернуто встановленим порядком до Російської Федерації. Крім цього до Конотопського відділу поліції направлене повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Поділитися в соціальних мережах: