На Сумщині набої ховають «про всяк випадок»

1

Двох власників набоїв для нарізної зброї виявили поліцейські Сумського та Ямпільського районів. «Небезпечні» знахідки правоохоронці вилучили, а у відношенні їх власників відкрили кримінальні провадження.

В рамках відкритого кримінального провадження по крадіжці працівники Ямпільського відділення поліції з санкціонованим обшуком навідались до будинку 59-річного раніше судимого місцевого жителя. Та під час перевірки правоохоронці виявили у нього заховані в шафі 44 набої до нарізної зброї, калібром 5,45 мм.

За словами їх власника, виявлені боєприпаси належали покійному брату чоловіка. А знайшов він їх випадково під час розбирання старого сараю та вирішив залишити собі на згадку.
Ще одного порушника виявили і працівники Сумського районного відділення поліції, які у 68-річного чоловіка вилучили 50 набоїв калібром 5,6 мм. Їх власник пояснив, що строки дозволу на зберігання зброї та набоїв у нього скінчились кілька років тому, проте зброю правоохоронці вилучили раніше, а набої він тоді ретельно сховав на всяк випадок.

Все вилучене правоохоронці направили на проведення відповідних експертиз. А у відношенні власників набоїв відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами», яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Поділитися в соціальних мережах: