На Сумщині парубок продавав неіснуючі товари

В Шостці працівники поліції викрили учня одного з міських професійних училищ, який ошукував людей в мережі Інтернет. На сайті оголошень він розміщав інформацію про продаж неіснуючих товарів, а коли знаходив потенційних покупців, після отримання передоплати за товар, зникав.

«Під час перевірки правоохоронці встановили, що отримані в якості авансу гроші, загальною сумою 1 тисяча 610 гривень знімалися в Шостці, – коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – А трохи згодом ми вийшли на ймовірного підозрюваного — на 16-річного учня одного з професійних училищ, який задля злочину запозичив банківську картку свого товариша».

Хлопець розповів, що про таку схему афери добре знав, а тому вирішив сам спробувати обдурити довірливих людей та заробити легких грошей, які він витратив на свої потреби. Й надалі продовжував чекати на чергового покупця.

Шахраєві може загрожувати штраф, або до двох років позбавлення волі, чи до трьох років обмеження волі, повідомляє сектор комунікації Нацполіції області.

4_147385166584

 

Поділитися в соціальних мережах: