На Сумщині підлітки вирішили «підзаробити», обікравши односельчанку

53

Двоє 16-річних юнаків, аби здобути гроші на свої потреби, викопали та намагались здати в брухт металеві стовпи чужого паркану.

До чергової частини Охтирського відділу поліції із заявою про крадіжку звернулася жителька одного з населених пунктів району. Вона розповіла: щойно зателефонувала листоноша і повідомила, що місцеві хлопці біля її нежилого будинку вантажили якісь металеві речі, явно поцуплені з двору.

«Найбільше вражає те, що хлопці пішли на злочин у світлу пору доби і продали крадене в своєму ж селі, де всі один одного знають», — коментує начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько.

56

55

Виявилось, що вони давно запримітили нежиле приміщення, тож і вирішили «підзаробити». Самотужки викопали стовпи та домовились зі старшим товаришем, що той своїм авто відвезе їх брухт до металоприймальника. Виручені гроші юнаки хотіли поділити між собою та витратити на власні забаганки.

Наразі стосовно обох мисливців за «металом» відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка скоєна за попередньою змовою групою осіб), санкція якої передбачає до 5 років позбавлення волі, — повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах: