На Сумщині підлітки жорстоко побили хлопця

Життя 15-річного мешканця Дмитра (ім’я змінене) могло обірватися після спілкування з ровесниками. У той зимовий день хлопчина подався гуляти в компанії знайомих хлопців. Під час зустрічі відбувся конфлікт, в результаті чого Діма був сильно побитий. Мати хлопчика одразу ж написала заяву до поліції, і правоохоронці почали займатися цією подією.

Справа непроста: хлопець запевняє, що всі шестеро гамселили його ногами, в тому числі й по голові, але кривдники заперечують групове побиття і кажуть, що удари завдавали не всі. Як все відбувалося насправді, наразі з’ясовують правоохоронці.

Як розповів нам начальник Глухівської поліції Леонід Бібік, за фактом ведуться слідчі дії. А та інформація, яку мама побитого підлітка виклала у Facebook (мовляв, справу хочуть зам’яти), не відповідає дійсності. З огляду на вік обвинувачених хлопців, все бесіди з поліцейськими проходять у присутності представників соціальних служб, а конкретно — фахівця Валентини Філенко.

Валентина Миколаївна розповіла, що на слуханні цієї справи неможливо стримувати сльози: настільки жахлива ситуація. Але найстрашніше — це позиція батьків тих підлітків. Це ж як треба не любити своє дитя, щоб виховувати і ростити його в дусі нелюдяності, заохочуючи жорстокість! Замість того, щоб приструнити сина, що збився з нормального шляху, вони ще й виправдовують його! Крапку у конфлікті поставить, звичайно ж, суд.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: