На Сумщині підприємець привласнив бюджетні кошти

Тростянецьким відділом Охтирської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з приватних підприємств, який обвинувачується в привласненні понад 100 тис. грн, виділених на реконструкцію котельні центральної районної лікарні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що КЗ «Тростянецька центральна районна лікарня» укладено договір із вказаним підприємцем на проведення ряду ремонтних робіт. Як повідомив перший заступник керівника Охтирської місцевої прокуратури Олександр Плескач, упродовж грудня 2015 року обвинувачений умисно, з корисливих мотивів, з метою привласнення бюджетних коштів склав та підписав чотири акти приймання виконаних будівельних робіт по проведенню реконструкції котельні, в яких зависив об’єми та вартість матеріалів по п’ятдесяти п’яти найменуванням (позиціям).

Дії керівника приватного підприємства кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України.

Довідково: санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело: sumy.gp.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: