На Сумщині поліцейський пес «розкрив» убивство

3

Вівчарка Рем привів правоохоронців буквально до порогу вбивці.

Тіло загиблого 46-річного чоловіка зі слідами насильницької смерті було знайдено в його ж будинку в селі Слоут. На місце виїхали слідчі з поліцейським-кінологом та його вихованцем.

При огляді місця події правоохоронці звернули увагу на відбиток взуття, залишений імовірним злочинцем за будинком. «Взявши» слід, Рем пройшов близько кілометра вулицями населеного пункту, повз зупинку громадського транспорту, мимо крамниці та місцевої школи, службовий собака дійшов до одного з жилих будинків і сів біля вхідної хвіртки цієї садиби.

«Наші працівники опитали 46-річного господаря будинку, і в ході подальших слідчо-оперативних заходів встановили додаткові докази його причетності до смерті односельчанина, — — коментує ситуацію начальник Глухівського відділу поліції Леонід Бібік. — З‘ясувалось, що протягом останнього тижня він постійно пиячив у загиблого вдома, оскільки той жив сам і зловживав алкоголем. В якийсь момент між товаришами по пляшці виникла сварка, тож гість, підібравши цеглину, вдарив господаря по голові, а потім добив, нанісши кілька ударів лопатою».

4

Як згодом розповів слідчим затриманий, повернувшись додому, він старанно виправ сорочку, на яку потрапили бризки крові приятеля. Однак сподівання чоловіка залишитися невикритим не виправдались, і в першу чергу – завдяки професійності спеціаліста-кінолога та гострому нюху чотирилапого «полісмена», котрий зумів «втримати» слід протягом настільки складного маршруту слідування.

Наразі за фактом убивства відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 115 КК України «Вбивство». Слідство по справі триває.

Поділитися в соціальних мережах: