На Сумщині прикордонникам хотіли дати хабаря

9654
За минулу добу прикордонники Сумського загону в пункті пропуску «Бачівськ» та пункті контролю «Хутір-Михайлівський» в рамках проведення прикордонним відомством антикорупційної акції «Стоп корупція. Від слів до дій »зафіксували чергові спроби втягування прикордонників у протиправну діяльність.
До міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» на в’їзд в Україну легковим автомобілем «хюндай» молдавської реєстрації в якості пасажира прибув громадянин Узбекистану. Під час прикордонного контролю іноземець з метою сприяння в перетині держкордону України запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 1000 рублів РФ, на що отримав категоричну відмову.
В цей же день в міжнародному пункті контролю для залізничного сполучення «Хутір-Михайлівський» під час здійснення прикордонного контролю потягу сполученням Москва — Кишинів прикордонним нарядом було виявлено громадянина Узбекистану, який також з метою безперешкодного перетину кордону запропонував варту рубежів неправомірну винагороду в сумі 800 російських рублів .
Зараз прикордонники вжили всіх необхідних заходів для припинення виявлених правопорушень, а самих правопорушників передали працівникам поліції, які і займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ними кримінального злочину, передбаченого ст.369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі).

Джерело:Ваш Шанс

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: