На Сумщині протягом 5 місяців розшукували безвісті зниклого підлітка

На Роменщині закінчилися пошуку неповнолітнього хлопця, які тривали протягом п’яти місяців. Тоді розшукуваний втік з дому і до теперішнього часу його місцеперебування було невідомо. До рідної домівки підлітка повернули працівники відділу ювенальної превенції, які знайшли його в далекій Одеській області.

Із заявою про зникнення сина п’ять місяців тому до працівників поліції Ромен звернулись його батьки. Вони розповіли, що син пішов з дому та не повернувся. Зв’язок з ним повністю був відсутній.

Тоді на пошуки дитини був орієнтований чи не весь склад поліції. Правоохоронці розіслали орієнтування. Відпрацьовували всі зв’язки підлітка, як з друзями, так і з родичами. Проте, жодної інформації, яка б допомогла у пошуку, не було.

І лише нещодавно, завдяки небайдужим громадянам, поліцейським вдалось встановити місцезнаходження розшукуваного. Правоохоронці відділу ювенальної превенції розшукали його в далекій Одеській області та повернули назад на Сумщину до батьків.

Під час перевірки було встановлено, що останній, посварившись з родичами, пішов з дому ще у вересні місяці. Сів на потяг та спрямував свій шлях до столиці. Там він познайомився з групою молодиків, які надали йому притулок та запропонували роботу на їх агрофірмі різноробочим в Одеській області. Та із-за низької заробітної плати, якої ледь вистачало на життя, в грудні місяці той вирішив розірвати з ними будь-які стосунки. Після чого там же познайомився з місцевими жителями, які і повідомили про його місцеперебування до поліції.

«Сьогодні хлопець знаходиться вдома, — коментує цю подію Сергій Тарасенко, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Сумській області. — Свою подорож розцінює як «путівку у доросле життя». Кримінальних правопорушень відносно нього скоєно не було. З самим підлітком працівники поліції провели профілактичну бесіду та передали його батькам, яких притягли до адміністративної відповідальності за неналежний догляд за своєю дитиною».

Джерело: su.npu.gov.ua

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: