На Сумщині протягом святкових днів вилучали наркотики

Протягом святкових днів правоохоронці розкрили дев‘ять таких злочинів та загалом вилучили близько 300 грамів «дурман-зілля» та більше 60 пігулок наркотичної та психотропної дії.

Так, різдвяного дня працівники Глухівського відділу поліції вилучили в помешканні 30-річного місцевого чоловіка 7 грамів сухої речовини, схожої на марихуану. Ще 20 грамів канабісу вилучили конотопські полісмени вдома у 18-річного жителя району та 1 грам ймовірно психотропної речовини у 19-річного юнака з Ромнів. Працівники поліції обласного центру знайшли та вилучили у 22-річного сумчанина 6 грамів марихуани та 6 пігулок, схожих на сильнодіючий медичний препарат обмеженого обігу.

Наступного дня вдома у 20-річного жителя Липової Долини місцеві оперативники знайшли 100 грамів сушених конопель.

Учора «погоріли» на зберіганні наркотичної сировини ще троє жителів області. В Сумах, за місцем мешкання 25-річного молодика працівники поліції знайшли та вилучили 2 грами марихуани. Конотопські правоохоронці вдома у 39-річної жительки району вилучили 7 грамів канабісу, а дільничний офіцер поліції Сумського районного відділу поліції виявив та вилучив у 30-річного чоловіка висушену рослину коноплі, яку той зберігав у якості «зимового запасу» для власного вживання.

Крім цього, на митному пункті пропуску «Бачівськ» в одного з іноземних гостей глухівські оперативники разом зі співробітниками суміжних служб знайшли та вилучили 60 пігулок наркотичного лікарського засобу «трамадол», який на території України обмежений в обігу і продається виключно за рецептами лікарів.

Наразі всі «знахідки» направлені на експертне дослідження, вирішуються питання про відкриття або вже відкриті кримінальні провадження за ознаками відповідних частин статті 309 КК України (виготовлення, зберігання наркотичних засобів чи психотропних речовин без мети їх збуту). В тому разі, якщо фахівці підтвердять нарковмісність вилученого, власникам «дурман-зілля» загрожує кримінальна відповідальність та покарання від сплати чималого штрафу до кількох років позбавлення волі.

Джерело: su.npu.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: