На Сумщині ревнивий чоловік вбив свого знайомого

Подія сталася в Глухові. Тіло вбитого знайшли на покинутому пустирищі на околиці міста,повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області. Поліція затримала підозрюваного у скоєнні злочину вже наступного дня. Ним виявився 31-річний місцевий житель. Свій вчинок він пояснив захистом ображеної дружини.
Чоловіка вбили в іншому місці, а потім вивезли його на покинутий пустир.
Працівники поліції вийшли на 31-річного знайомого вбитого. Коли підозрюваного опитали — він в усьому зізнався. Каже: того вечора цей чоловік прийшов до них до дому. Вирішили разом повечеряти. Випили. Між ними виник конфлікт, в результаті якого господар цеглиною наніс гостю кілька ударів по голові. Після чого на своєму автомобілі вивіз його тіло за місто. Вже на пустирі, почувши, що той живий, взяв з машини кухонний ніж та наніс рану в шию. А повернувшись додому, одразу почав «замітати сліди»: вимив та пофарбував підлогу, обдер шпалери. А зранку сховав автомобіль в гаражі знайомого».
Причину конфлікту між чоловіками прояснює дружина затриманого. Того вечора вона наважилась поскаржитися чоловікові на постійні непристойні пропозиції його знайомого. Не спілкуватися ж з ним родина не могла, адже заборгувала йому 1000 гривень за меблі. Сьогодні вона корить себе лише за дві речі: що розповіла чоловікові про нав‘язливі залицяння його приятеля, і що злякавшись, одразу не викликала поліцію, дізнавшись про скоєне. Як наслідок – чоловік у в’язниці, а на її утриманні залишилось двоє маленьких діток.

pm277image002

 

Поділитися в соціальних мережах: