На Сумщині у суді розглянуть справу на 700 тисяч гривень

49

На Сумщині судитимуть керівника підприємства, який обвинувачується в умисному ухиленні від сплати податків, службовому підробленні та використанні завідомо підроблених документів.

Про це повідомляють у ДФС.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно організатора конвертаційного центру закінчено. Правопорушник налагодив схему з незаконного формування податкового кредиту, мінімізації податкових зобов’язань та переведення безготівкових коштів у готівку.

У ході досудового розслідування доведено, що керівник підприємства підробляв первинні документи на постачання товару. Задля ухилення від сплати податків, посадовець вносив до податкової звітності очолюваного товариства завідомо неправдиві відомості за наслідками фіктивних безтоварних операцій.

Вищезазначені протизаконні дії тіньового ділка призвели до несплати податків у розмірі понад 700 тис. гривень. Результати досудового розслідування у кримінальному провадженні підтверджено висновком судово-економічної експертизи.

«Кримінальне провадження за підозрою керівника підприємства у вчиненні злочинів за ч.1 ст.212, ч.4 ст.358 та ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України направлене до суду з обвинувальним актом», — зазначили в ДФС.

Поділитися в соціальних мережах: