На Сумщині вкрали морозильну камеру просто з магазину

Житель Сумського району не знайшов кращого способу придбати собі морозилку, як вкрасти її з місцевого магазину. Тепер йому не лише доведеться повернути викрадене майно власнику, але й постати перед законом. Адже у відповідністю з законом йому загрожує від 3 до 7 років ув‘язнення.

Як з‘ясували працівники Сумського районного відділу поліції, один з жителів смт. Низи вирішив придбати в господарство морозильну камеру, але в досить незвичайний спосіб.
Неодноразово перебуваючи в місцевому магазині, 67-річний чоловік помітив в господарському приміщенні морозильну камеру, яка використовувалася продавцями для зберігання харчових продуктів. Тож він ретельно вивчив графік роботи торгівельного закладу та звички продавчинь, а потім продумав спосіб, як поцупити вподобану річ.
Влучивши зручний момент, пенсіонер, начебто проходячи повз магазин, перевірив вхідні двері і виявив, що вони не замкнені. Впевнившись, що його дії залишаються непомітними, він виніс морозилку, повантажив її на заздалегідь підготовлений візок, після чого спокійно рушив додому.
По дорозі зловмисник навіть зупинився біля сусідів і обговорив з ними свою нову «покупку».
«Своїми діями чоловік спричинив власнику магазину матеріальних збитків на суму понад 2700 гривень, — коментує ситуацію начальник Сумського райвідділу поліції Віталій Дейниченко. — За скоєний злочин, передбачений ч. 3 ст. 185 КК України – крадіжка, кваліфікуючою ознакою якої є проникнення іншого приміщення громадян, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років».
Що спонукало нібито порядного, раніше не судимого чоловіка, якого всі односельці характеризують виключно з позитивної сторони, зважитись на цілком продуманий, свідомий злочин, та яке саме покарання доведеться йому відбути, вирішить суд.

62_main

Пише: http://regionews.sumy.ua/?q=node/83857

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: