На Сумщині зафіксовано 7 випадків нелегального зберігання зброї

Картинки по запросу оружия

На Сумщині з початку поточного року поліція задокументувала 7 фактів нелегального зберігання зброї. Останніми з них стали вилучення у 34-річного жителя Шосткинського району 18 набоїв до нарізної зброї та предмета схожого на кастет у 36-річного сумчанина. Наразі вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень по даним фактам за нелегальне зберігання холодної зброї та набоїв.

Поліцейські Шостки задокументували факт нелегального зберігання 18 набоїв калібру 5,45 мм, які 34-річний житель одного з сіл району зберігав при собі.

Тримав при собі предмет, за зовнішніми ознаками схожий на холодну зброю типу «кастет», і 36-річний сумчанин.

В обох випадках поліцейські вилучили «небезпечні знахідки» та направили на експертне дослідження. Наразі слідчі продовжує перевірку виявлених фактів та з’ясовують походження цих предметів і мету їх зберігання власниками. В разі встановлення, що дії обох підозрюваних підпадають під кваліфікацію статті ст. 263 Кримінального кодексу України, їм загрожує кримінальна відповідальність за нелегальне зберігання холодної зброї та набоїв.

Поліцейські звертаються до всіх жителів Сумщини з проханням добровільно здавати нелегальну зброю, набої, предмети, що підпадають під категорію холодна зброя до поліції, аби уникнути кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання. А якщо хто-небудь має з цього приводу питання, або ж володіє будь-якою корисною інформацією, звертайтеся на лінію «102», або безпосередньо до місцевих відділів поліції.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Поділитися в соціальних мережах: