На Сумщині злодії лізуть у трансформатори

Останнім часом на території області набуває поширення таке злочинне явище, як крадіжки трансформаторного мастила з трансформаторних підстанцій та окремих трансформаторів. Підприємливі крадії збувають викрадене мастило для подальшого виготовлення дизельного пального сумнівної якості, що призводить не тільки до технічної несправності автомобілів, але й до трагічних наслідків у вигляді людських жертв. 

Іноді жадоба до наживи стає настільки сильною, що зловмисники в пошуках легко зароблених грошей ладні ризикувати власним життям, не говорячи вже про знеструмлення цілих населених пунктів, від чого страждають як місцеві жителі, так і держустанови, зокрема лікарні, дитсадочки, школи тощо. Тому з метою попередження розукомплектування компактних трансформаторних станцій працівники поліції Сумського району спільно з співробітниками ПАТ «Сумиобленерго», провели обстеження понад 50 трансформаторів, розташованих на території Бездрицької та Верхньосироватської об’єднаних територіальних громад. І, хоча порушень на зазначених об’єктах не виявлено, правоохоронці й надалі проводитимуть профілактичні заходи, спрямовані на виявлення фактів транспортування трансформаторної оливи.
«Ми звертаємося до водіїв транспортних засобів з розумінням ставитися до відповідних перевірок, – говорить Андрій Сердюк, начальник Сумського районного відділу поліції. – А тим паче хочемо застерегти тих, хто планував збагатитись у такий ризикований спосіб, адже є можливість загинути на місці події від удару током при сильній напрузі».
Правоохоронці Сумського району звертаються до громадян з проханням повідомляти про таких зловмисників, а якщо Ви стали свідком демонтажу трансформаторної підстанції, не залишайтеся осторонь цієї проблеми та повідомте про це до поліції за номером «102» або за телефонами: (0542) 66 77 75, 0503079950, або особисто до Сумського районного відділу поліції за адресою м. Суми, вул. Баумана, 11. Самостійно не підходьте до трансформаторної підстанції і не намагайтеся виправити будь-які пошкодження.

Поділитися в соціальних мережах: