На Сумщині винесли вирок батькам, що вбили свою 4-річну дитину

Батьків, що жорстоко вбили власну 4-річну донечку, засудили до позбавлення волі: 29-річного чоловіка – до 8 років, а його 25-річну дружину – до 4 років. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Сумської області.

Нагадаємо, трагедія сталася 13 липня 2018 року близько 14.00 у селі Кальченки Білопільського району. У будинку перебували чоловік, дружина та їх донька. Родина збиралась обідати. Дівчинка вередувала та відмовлялася їсти. Тоді батько схопив дволітрову пластикову пляшку, наповнену водою, та наніс нею два удари по голові дитини, а потім ще й ударив її кулаком по голові. Водночас мати теж нанесла дівчинці декілька ударів.
Після цього батько поклав дитину на ліжко. Наступного дня близько 20.00 дівчинка померла. Згідно з висновками медиків, дитини отримала вогнищеву травму головного мозку, безпосередньою причиною смерті є механічна асфіксія харчовими масами, тобто дитина, яку нудило після травми голови, захлинулася блювотними масами..
Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 КК України, (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Жінці інкриміновано ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження) та ч. 3 ст. 135 (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження) КК України.

Поділитися в соціальних мережах: