На Сумщині засуджено двох крадіїв-гастролерів

Нагадуємо, що із заявами про викрадення речей із квартир повідомили власники помешкання 28 травня 2019 року. Провівши ряд першочергових оперативно-розшукових та слідчих дій, правоохоронці через декілька годин встановили осіб, що скоїли обидва злочини. Ними виявились жителі Чернігівської області, яким 32 та 37 років.

Речі, які вони поцупили з обох квартир, зловмисники збути не встигли, і мали їх при собі в момент затримання. Під тиском таких очевидних доказів затримані швидко зізналися у скоєному. При цьому пояснили, що квартири обирали випадково, дзвонили у двері, якщо ніхто не відчиняв, підбирали ключ.

«Як з’ясувалось, обоє чоловіків вже мали проблеми із законом: один був раніше засуджений за наркозлочини, інший – за завдання тяжких тілесних ушкоджень, розбій та майнові злочини. На вирок суду вини чекали під вартою», –розповіла прокурор Конотопської місцевої прокуратури Наталія Бондаренко.

Крадії-гастролери в суді свою провину визнали повністю, запевняли, що розкаюються. Однак суд врахував не лише щире каяття, а й кримінальне минуле обвинувачених, відтак їх обох визнано винними за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) КК України та засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Поділитися в соціальних мережах: