Надурив бабусю на 25000 гривень

1131

Шахрай серед білого дня зателефонував літній сумчанці та назвавшись її зятем, якому ніби то загрожує кримінальна відповідальність за злочин, заволодів великою сумою грошей. Гроші пенсіонерка власноруч передала невідомому прямо в кімнаті власної квартири, прагнучи таким чином допомогти «зятеві» вирішити його проблеми.

Близько 14 години в квартирі 87-річної пенсіонерки пролунав телефонний дзвінок. Піднявши слухавку, літній жінці здалося, що з нею говорить її зять. «Зять», ледь стримуючи емоції та тривогу, повідомив, що рухаючись на власному автомобілі, вчинив дорожньо-транспортну пригоду, в якій травмував людину. Тепер потерпілий знаходиться в лікарні у дуже тяжкому стані, а йому, за ненавмисний злочин, загрожує кримінальне покарання. Далі зловмисник називаючи в трубку жінку мамою, наказав їй зібрати всі гроші, що є вдома, та передати їх другові, що за кілька хвилин підійде до будинку. Гроші, мовляв потрібні для лікування потерпілого та для того, щоб самому відкупитися від поліції.

Налякана хвора жінка, яка ледь піднімається з ліжка, виконала всі вказівки «зятя», взяла зі схованки 20 000 гривень, що зберігала на «чорний день» та з рук в руки передала незнайомому молодикові, прямісінько у власній кімнаті куди він мав нахабність увійти. Та на цьому не скінчилося. Через деякий час знову зателефонував «зять» і повідомив, що переданої суми мало, треба ще передати хоч скільки є. І знову додому до літньої жінки з’явився той же шахрай, і знову пенсіонерка віддала йому гроші в сумі 5000 гривень.

Але цього разу негідник мало не попався, бо прямо на виході з помешкання зіштовхнувся з дочкою, онукою та справжнім зятем потерпілої. Тож шахраю довелося рятуватися втечею, і чимдуж втікати на автівці білого кольору, в якій його чекав спільник.

Поліції, до якої за допомогою звернулася пенсіонерка, жінка пояснила, що сама неодноразово й читала, і бачила по телевізору сюжети, в яких розповідалося про подібні шахрайства, але весь час була впевнена, що з нею лихого не станеться.

Ведеться слідство.

Поділитися в соціальних мережах: