Намагався продати холодну зброю, але був затриманий поліцією

Багнет-ніж_2

Учора у Сумському районі співробітники оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби спільно з працівниками Національної поліції затримали громадянина України, який намагався збути холодну зброю.

У ході реалізації завчасно отриманої оперативниками Держприкордонслужби інформації про можливу спробу збуту холодної зброї близько 14:00 поблизу однієї із зупинок громадського транспорту в н.п. Велика Чернеччина, спільною міжвідомчою групою було затримано громадянина України.

В особистих речах чоловіка було виявлено предмет – австрійський багнет-ніж, що класифікується як холодна зброя. Громадянин пояснив правоохоронцям, що означений предмет він знайшов під час проведення господарських робіт на території власної земельної ділянки та, виходячи із складного матеріального становища, вирішив його продати за 8000 гривень. Наразі до Сумського відділу поліції направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. За фактом виявлення у 24-річного чоловіка холодної зброї компетентними правоохоронними органами проводяться визначені законодавством заходи.Багнет-ніж_1

Поділитися в соціальних мережах: