Намагаючись продати товар, шосткинець втратив власні гроші

6

Працівники поліції розшукують афериста, який обманом заволодів чималою сумою у 48-річного чоловіка. Останній намагався через Всесвітню мережу продати електродвигун, проте втрапив у шахрайську пастку і через власну необачність втратив 4000 гривень.

За словами постраждалого, він розмістив на відомому інтернет-сайті оголошення про продаж електричного двигуна. Невдовзі на його пропозицію відгукнувся покупець і вони телефоном обговорили умови угоди. Втім, за кілька хвилин йому знову зателефонував клієнт та повідомив, що в нього під час переказу грошей на картку продавця виникла проблема. Перерахунок, за його словами, неможливий, адже продавець є фізичною особою, а покупець — юридичною. Проте, запевнив співрозмовник шосткинця, з цієї ситуації є вихід. Продавцю слід підійти до будь-якого найближчого банкомату та провести ряд операцій, суть яких полягала у тому, що спочатку він перераховує свої гроші покупцю, після чого той повертає йому ці кошти разом з сумою вартості двигуна.

7

Заявник погодився і перерахувавши на вказаний телефонним співрозмовником номер мобільного телефону 1 000 гривень. Потім ще 3000 гривень. А коли «клієнт» зажадав ще 3 000 гривень, зрозумів, що в такий спосіб його дурять, адже вартість двигуна складається 2 500 гривень. Чоловік перервав розмову та звернувся до банку, але там йому пояснили, що в такий спосіб діють шахраї і йому потрібно звернутися у поліцію.

Наразі правоохоронці за даним фактом проводять подальшу перевірку та вживають заходів щодо розшуку зловмисника, — повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах: