Новорічна афера від псевдобанка

Картинки по запросу финансовая афера

Назвавшись працівником служби безпеки банку напередодні Нового року, під приводом зменшення процентів по кредиту 55-річної жительки Путивля, зловмисник заволодів її грошима на суму понад двох тисячами гривень.

Із заявою про шахрайство до поліції звернулась одна з мешканок Путивля. Жінка розповіла, що напередодні Нового року на її мобільний зателефонував чоловік, який назвався працівником служби безпеки, та під приводом зменшення процентів по кредиту, заволодів її грошима в сумі 2 тисячі 186 гривень. Жінка зазначила, що навіть незчулась, як сама назвала своєму співрозмовнику секретні цифри її банківської картки, після чого на телефон прийшло повідомлення, що з її рахунку зняті останні гроші.

Сьогодні працівники поліції роблять все можливе аби встановити особу зловмисника. Слідчі дії тривають, а працівники поліції, аби вберегти інших громадян від подібних шахраїв звертаються до громадян з проханням не довіряти незнайомцям, «телефонним» працівникам банку, поліцейським чи будь ще кому, які під приводом допомоги, знімають з вашого рахунку гроші. Не називайте подібним пройдисвітам ані своїх персональних даних, ані секретні коди своїх банківських карток та пам’ятайте, що подібні справи телефонною розмовою не вирішуються. Так діють лише шахраї.

Джерело: su.npu.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: