Новорічний «шопінг» за смаколиками завершився втручання поліції

Не знаючи, як виправдати перед матір’ю зникнення двохсот гривень з родинної криївки, неповнолітній хлопець вигадав історію про свого знайомого підлітка, котрий нібито заліз у квартиру через вікно і забрав гроші. Обурена жінка звернулась з відповідною заявою до правоохоронців. Прибувши на виклик, працівники поліції з’ясували, що насправді ніякого нападу не було, просто хлопець сам витратив «позичені» з криївки гроші на смаколики та солодкі напої.

На лінію «102» у новорічний вечір зателефонувала 33-річна жителька обласного центру. Жінка пояснила, що, виявивши зникнення з сімейної схованки з грошима двохсотгривневої купюри, вона зажадала пояснень від свого сина, оскільки він весь день перебував удома. І той розповів, що коли він зі своїм товаришем гралися в комп’ютерні ігри, до квартири через вікно заліз його знайомий підліток, забрав гроші й вимагав принести на завтра додатково ще сорок гривень.

У поліції заяву зареєстрували, на виклик негайно була направлена слідчо-оперативна група поліції.

Прибувши на місце події, правоохоронці з’ясували, що насправді ніякого нападу не було. Дванадцятирічний хлопчина, будучи вдома на самоті, вирішив розважити себе солодощами, тож вийняв зі схованки, де батьки зберігали заощадження, найменшу купюру, і вирушив до найближчої торгівельної точки, де витратив гроші на різного роду смаколики. А коли мати виявила нестачу, не придумав нічого іншого, як вигадати історію про напад.

Сам хлопчик пояснює свій вчинок великим бажанням поласувати сухариками, чіпсами та іншими подібними продуктами, які батьки йому забороняли, й обіцяє у подальшому ніколи так не чинити.

Джерело: su.npu.gov.ua

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: