Охтирські поліцейські продовжують викривати «металошукачів»

20

В Охтирці протягом доби працівники поліції виявили одразу двох мисливців за металом. І якщо 30-річний зловмисник, щоб «заробити» гроші на спиртне, почав розбирати залізничні колії, інший – обікрав 68-річну пенсіонерку, з подвір’я якої викрав металеві речі.

Повідомлення про крадіжку 9 підкладок та 10 костилів із залізничної колії на залізничному маршруті в м. Охтирка до поліції надійшло від майстра регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця». Він повідомив, що під час планового обходу залізничної колії, виявив зникнення певних деталей, на відновлення яких доведеться витратити значно більше, аніж виручені зловмисниками суми у пунктах прийому металобрухту. 

Працівники поліції розпочали пошуки зловмисника і в ході оперативно-розшукових заходів встановили 30-річного раніше судимого місцевого жителя. У скоєному чоловік зізнався. Він розповів, що за допомогою лому скоїв крадіжку підкладок та костилів, які одразу здав на пункт прийому металобрухту. Отримані гроші того ж дня витратив на продукти та спиртне.

Іншого «металошукача» розшукали дільничні офіцери поліції, до яких звернулась 68-річна пенсіонерка та повідомила, що з її подвір’я зникла металева труба. Аби знайти підозрюваного, поліцейські перевірили металоприймальні пукти, в одному з яких і знайшли викрадене майно жінки. 

Зловмиснику 29 років. Він також раніше судимий за злочини, пов’язані з наркотиками, який поліцейським пояснив, що йому також потрібні були гроші.

Сьогодні у відношенні обох зловмисників відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», яка передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах: