Охтирського чиновника судитимуть за нецільове використання бюджетних коштів

58

Охтирською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується Охтирським відділом поліції ГУ НП у Сумській області, розпочатому за фактом нецільового використання бюджетних коштів службовцями Охтирської міської ради.

Під час досудового розслідування встановлено, що керівник одного із підрозділів Охтирської міської ради, достовірно знаючи, що бюджетним кошторисом на 2016 рік не передбачено видатків на здійснення капітального будівництва, під виглядом укладання договорів на здійснення ремонту об’єкту в місті Охтирка, здійснив оплату капітального будівництва, — повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Внаслідок таких дій допущено нецільове використання бюджетних коштів у розмірі близько 1 млн. 600 тис. грн.

На даний час, слідством зібрано достатньо доказів та 15.06.2017 особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 210 КК України. Максимальна санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах: