П’яного водія, через якого загинуло двоє людей, посадили на 8 років

У липні 2015 року в м. Тростянець трапилося резонансне ДТП за участі легкового автомобіля, внаслідок чого пасажир та випадковий перехожий загинули.
Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин У. керував автівкою в стані алкогольного сп’яніння та під дією наркотичного засобу. У ході судового розгляду суд спочатку не погодився із думкою потерпілих та прокуратури, і в листопаді 2015 року призначив покарання нижче від найнижчої межі санкції, передбаченої ч. 3 ст. 286 КК України: до 3 років позбавлення волі з позбавленням права 3 роки керувати транспортними засобами. Вказаний вирок суду прокуратура області та потерпілі у провадженні оскаржили до Апеляційного суду області.
Як результат, повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Олександр Язиков, 23 лютого 2016 року вирок суду першої інстанції скасовано і призначено покарання обвинуваченому у вигляді 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном на 3 роки.
Довідково: ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель декількох осіб) КК України, передбачає позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.

Поділитися в соціальних мережах: