Парфумів на 800 тисяч гривень вилучили на Сумщині

Вчора, 31 серпня 2016 року, під час здійснення митного контролю потягу сполученням «Одеса – Москва», посадовими особами митного поста «Конотоп» Сумської митниці ДФС виявлено приховані громадянином України концентрати до парфумерних виробів та медичне обладнання у кількості майже 4,4 тис. одиниць.

За попередньою оцінкою загальна вартість сягає більш ніж 800 тис. гривень. Товари було знайдено на третіх полицях за матрацами, в нішах під боковими полицями, у рундуках та прикриті сумками з особистими речами, які ускладнювали доступ до них. Згодом було виявлено власника товару.

Чоловік заявив, що цей товар належить йому, та надав до митного контролю митну декларацію, яка містила неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості, ваги, їх маркування та номерів, тобто неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості. За даним фактом інспектором Сумської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контрою». Предмети правопорушення вилучено.

DSC07093

 

 

 

DSC07089

Поділитися в соціальних мережах: