«Підбадьорив» вантажника побиттям до реанімації

Аби підпилий вантажник «жвавіше» працював, 58-річний водій машини наніс йому декілька ударів руками та ногами. Як результат – 34-річний громадянин знаходиться без свідомості у реанімації, його стан лікарі оцінюють вкрай важкий. Про це повідомляє сектор комунікації Нацполіції області.

Увечорі потерпілий разом зі своєю співмешканкою та двома колегами по роботі перебували на складі, де вантажили в машину овочеву продукцію. Оскільки чоловік, будучи добряче напідпитку, не міг в повній мірі виконувати свою роботу, 58-річний водій вантажівки кількома ударами його «підбадьорив». Коли ж той почав втрачати координацію, присутні подумали, що це від вжитого алкоголю. А тому й залишили чоловіка біля складу проспатися, бо явних пошкоджень у нього не було.

Проте зранку, прийшовши на роботу, вантажники знайшли свого колегу в тому ж самому положенні без свідомості, і відразу викликали «швидку».

Сьогодні постраждалий знаходиться в реанімаційному відділенні з діагнозом «закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, гостра субдуральнагематома зліва зі здавленням головного мозку, мозкова кома-ІІ, трепанація черепа, видалення гематом».

Поліція з‘ясовує причини та обставини подібного «виховання», зловмиснику загрожує чималий строк ув‘язнення.


reanimaciya

Поділитися в соціальних мережах: