Підприємець, що ремонтував підземку в центрі Сум, привласнив бюджетні кошти

За принципової позиції прокуратури недобросовісний підприємець повернув у бюджет 150 тисяч гривень, які він протиправно отримав під час реконструкції підземного переходу на перехресті вулиць Героїв Сталінграду і Харківська.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Встановлено, що підприємець під час зазначених робіт фактично використав значно дешевші матеріали для штукатурки стін, натомість в актах виконаних робіт зазначив іншого виробника, вартість продукції якого є більшою.

Дії приватного підприємця кваліфіковано за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) КК України. За результатом зібраних доказів та проведених експертиз обвинувальний акт було направлено до суду разом з угодою, оскільки підприємець повністю визнав свою вину.

«На час проведення судового розгляду обвинувачений також відшкодував завдані збитки, сплативши до бюджету 150 тис грн. Відтак суд затвердив укладену між сторонами угоду, підприємця визнано винним у інкримінованому злочині та призначено покарання у вигляді 8 тис 500 грн штрафу», – зазначив прокурор Сумської місцевої прокуратури Михайло Моісєєв.

Поділитися в соціальних мережах: