Поліція розшукує афериста, який збагатився на 112 тисяч гривень за рахунок мешканця Сумщини

Зловмисник, представившись співробітником банку, увійшов у довіру до чоловіка та перерахував собі на рахунок чималу суму грошей. У поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження та розпочали пошуки афериста.

Із заявою про злочин до працівників відділення поліції №1 (м. Білопілля) звернувся 36-річний чоловік та повідомив, що став жертвою шахрая. Як з’ясувалося, зранку йому на мобільний телефон подзвонив невідомий, який представився співробітником служби безпеки банку. У розмові чоловік зазначив, що виникла проблема із зарахуванням коштів на картку клієнта.

Для вирішення проблеми псевдобанкір запропонував продиктувати особисті дані з банківської картки. Заявник погодився та чітко виконав усі вказівки співрозмовника. А згодом виявив зникнення майже 112 000 гривень зі свого банківського рахунку.

За цим фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали пошуки зловмисника.

Поліцейські вкотре радять громадянам бути уважними та обережними при спілкуванні з незнайомцями. Зважуйте свої вчинки, особливо коли мова йде про ваші гроші. Пам’ятайте, ваша безпека у ваших руках.

Поділитися в соціальних мережах: