Поліцейські вилучили нелегальну зброю у сімейного дебошира

Картинки по запросу сварка зброя

В ході врегулювання сімейного конфлікту в одному з сіл Сумського району, поліцейські виявили та вилучили у 52-річного сина заявниці незареєстровану мисливську рушницю. В рамках відкритого кримінального провадження поліція з’ясовує шляхи походження та мету зберігання цієї зброї.

До чергової частини Сумського районного відділу поліції звернулась літня мешканка одного з сіл Сумського району з повідомленням про сімейну сварку. Для з’ясування обставин конфлікту на місце прибули поліцейські з місцевого відділку. Правоохоронці з’ясували, що винуватцем сімейного скандалу є раніше судимий за корисливі злочини 52 річний син заявниці, який ніде не працює, та постійно зриває свій поганий настрій на власній матері. «Встановлюючи причини та обставини сварки, поліцейські, з’ясували, що в помешканні зберігається незареєстрована мисливська рушниця.

Зброя знаходилась в розібраному стані, дбайливо загорнута у ряднину, коментує Андрій Сердюк, начальник Сумського районного відділу поліції. Невідомо яким чином в подальшому чоловік міг би скористатись цією зброєю, як би її вчасно не вилучили поліцейські».

Вилучену «знахідку» співробітники поліції направили для проведення судово балістичної експертизи, а за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Поліцейські вкотре звертаються до всіх жителів Сумщини з проханням добровільно здавати нелегальну зброю, набої, предмети, що підпадають під категорію холодна зброя до поліції, аби уникнути кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання.

В разі потреби в отриманні відповідних консультацій з цих питань, потрібно звернутись до чергової частини поліцейського відділку по територіальності, або до дільничного офіцера поліції, який обслуговую дану територію. Якщо ж хто небудь володіє інформацією, щодо фактів незаконного зберігання зброї та інших небезпечних предметів, звертайтесь на цілодобову лінію «102», або безпосередньо до місцевих відділів поліції.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Поділитися в соціальних мережах: