Поліція Глухова виявила ще одного «шанувальника» дурман-зілля

Три порції марихуани мав при собі неодноразово судимий 27-річний мешканець Глухова. Працівники Глухівського відділу поліції виявили наркотичну сировину та направили її на експертизу.

Отримавши повідомлення від небайдужих громадян про ймовірне зберігання наркотиків одним з місцевих жителів, правоохоронці завітали до нього дому з відповідною санкцією на особистий огляд. І відразу знайшли підтвердження отриманій інформації — при обшуку в кишені 27-річного чоловіка виявили паперовий пакунок з 13-ма грамами подрібненої речовини, схожої на канабіс. Сам же молодик пояснює, що зберігав наркотичну речовину для власних потреб.

«Дурман-зілля» працівники поліції вилучили та направили на експертизу, — коментує ситуацію начальник Глухівського відділу поліції Леонід Бібік. – Щодо молодого чоловіка відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України». Відтак, захоплення наркотиками може вартувати глухівчанину від 2 до 5 років позбавлення волі. Втім, «крапку» в цій справі за будь-яких обставин поставить суд.

Поділитися в соціальних мережах: