Прийшла у гості — забрала гроші.

На Сумщині у Серединобудському районі дівчина пограбувала літнього знайомого. Про це повідомляє сектор комунікації Нацполіції області.

62-річний селянин розповів правоохоронцям, що до його оселі завітала 25-річна донька знайомої односельчанки. Пенсіонер і сам не раз був в гостях у її матері. Тож радо зустрів молоду гостю, і не придумав нічого кращого, ніж пригостити її горілкою. Але однієї пляшки на двох виявилось замало, тож господар дістав гроші зі схованки та передав їх молодиці для купівлі другої пляшки. Після вжитого алкоголю чоловік втратив пильність й не помітив, як дівчина поцупила решту його заощаджень. Пропажу виявив лише вранці, коли прийшов до тями після «вечірки». Оскільки того дня ніхто інший до нього не заходів, чоловік був певен, що гроші могла вкрасти лише вчорашня гостя.

Молодиця свою провину визнала.  Пояснила свої дії постійним безгрошів’ям в родині через безробіття.  Жінка ще не встигла витратити всі викраденікошти, тож відразу повернула більшу їх  частину потерпілому. Тепер їй може загрожувати до трьох років позбавлення волі.

2016-08-0113-8

 

Поділитися в соціальних мережах: