Прокуратура хоче відправити у СІЗО підлітка, який за півроку скоїв шість злочинів

20

Прокуратура наполягає на триманні під вартою 14-річного підлітка.

Про це повідомляє прес-служба Сумської місцевої прокуратури.

19 жовтня у вечірній час троє зловмисників напали в безлюдному темному місці на випадкового перехожого. Жертві погрожували ножем, били та пограбували.

Вже через декілька днів правоохоронці встановили та затримали кримінальне тріо. Зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 187 (розбій) КК України. Серед затриманих є 14-річний юнак, який вже неодноразово попадав у поле зору правоохоронних органів.

Так, стосовно нього 28.08.2017 направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням у викраденні транспортного засобу. Окрім того підліток, який є учнем 9 класу однієї з місцевих шкіл, підозрюється в низці крадіжок та грабежів, скоєних влітку поточного року. Тобто в період часу з червня по жовтень 2017 року юнак вчинив 6 злочинів, кожен із яких по ступеню тяжкості є тяжчим за попередньо вчинений. А останній злочин взагалі пов’язаний з погрозою посягання на життя потерпілого.

«Ураховуючи кримінальні «здобутки» підозрюваного, прокуратура наполягала на обранні стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Однак рішенням суду першої інстанції йому обрано домашній арешт. Прокуратурою на вказане рішення суду подано апеляційну скаргу, оскільки підліток неодноразово стверджував, що розкаюється, зробив для себе належні висновки, обіцяв більше не вчиняти злочинів, проте не виконав надані обіцянки, а також порушував умови виконання застосованого до нього раніше запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту», – повідомила прокурор Сумської місцевої прокуратури Галина Рекуненко.

За розбій йому загрожує до 10 років.

Поділитися в соціальних мережах: